Kirazlı Koru Evleri'nde yüzde 50 peşinde faizsiz ödemelerle!

Kirazlı Koru Evleri'nde yüzde 50 peşinde faizsiz ödemelerle!


Firma: Mayra İnşaat ve Tanışlar İnşaat


Kirazlı Koru Evleri'nde 232 daire ve 4 ticari ünite bulunuyor. Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 4 blok halinde inşa ediliyor.


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daire tiplerinin yer aldığı proje lokasyon olarak İstanbul Güneşli'de yer alıyor. 


Kirazlı Koru Evleri


Kirazlı Koru Evleri'nde sosyal alanlar arasında; yürüyüş parkuru, hamam, kapalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı otopark ve fitness bulunuyor. 


Kirazlı Koru Evleri ödeme planı kapsamında şirket bünyesinde yüzde 50 peşinat ödendiğinde kalan tutar 24 ay 0 faizle ödeniyor. 


Kirazlı Koru Evleri


Esnafa özel 5-6 ay aralıklı olarak balon ödeme imkanı sağlanan Kirazlı Koru Evleri'nde banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşinat ödendikten sonra kullanılıyor. 


Fiyatların 330 bin TL'den başladığı Kirazlı Koru Evleri ulaşım açısından Mall of İstanbul’a 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre ve TEM otoyoluna 5 kilometre uzaklıkta yükseliyor.


Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat imzası taşıyan proje 4 blok halinde yükseliyor ve 232 daire+4 ticari ünite satışa sunuluyor. 


Adres: Güneşli mah. 13. sokak Bağcılar İstanbul


Kirazlı Koru Evleri satış ofisi

Telefon: 444 3 173 

Web: http://kirazlikoru.com/