Körfezkent Emlak Konutları'nda bayrama özel kampanya!

Körfezkent Emlak Konutları'nda bayrama özel kampanya! Körfezkent Emlak Konutları'nda bayrama özel kampanya!

Körfezkent Emlak Konutları’nda Çevre ve Şehirçilik Bakanlığına ait konutlarda bayrama özel kampanya düzenlendi. 50 adet 2+1 daire 1.000 TL ön talep bedeli ile satılıyor. Körfezkent Emlak Konutları’nda Çevre ve Şehirçilik Bakanlığına ait konutlarda Turyap, fiyatları 165 bin TL’den başlayan 50 daire için 13-30 Haziran tarihleri arasında ön talep toplayacak. 

İzmit’in yükselen değeri  Körfezkent Emlak Konutları’ nda bayrama özel 50 adet 2+1 daire 1.000 TL ön talep bedeli ile sahiplerini bekliyor. 

 24 saat güvenlikli özel  site içerisinde konumlanan 6 ve 9 kat arasında değişen 6 blokta, yapıların her katında 4 daire bulunuyor. 196 adet 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’ daireden oluşan sitede; yönetim hizmetleri ile yerleşim ve yaşam başlamıştır. Site içinde kapalı otopark, güvenlik, çocuk oyun alanı, süs havuzu, kameriye gibi alanlar da  bulunduruyor.

Turyap organizatörlüğünde satışı yapılan İzmit Körfez Kent Emlak Konut 3. Etap’ ta yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konutları’ nda toplam 50 adet daire teslime tapu devrine, kredi kullanımına, yerleşim ve yaşama hazır 2+1’lerin ön talep bedelleri 1.000 TL.

 


 

KAMPANYA 30 HAZİRAN’A KADAR

30 Haziran 2018 tarihine kadar ön talep toplanacak projede 1.000-TL bedel isteniyor. Temmuz ayında 4 bin TL teminat ve Turyap Hizmet bedeli yatırılacak süreçte, satış onayının ardından yüzde 25’i peşin, kalan miktar ise üç ay sonra nakden defaten veya banka kredisi kullanarak ödenebiliyor. 


Körfezkent Emlak Konutları, Anadolu Otoyolu’na(TEM) cepheli, İstanbul-İzmit Karayolu’na 1.1. kilometre mesafede yer alıyor. Taşınmazlara ulaşım cepheli olduğu Yaşar Doğu Caddesi üzerinden özel ve toplu taşıma aracıyla sağlanabiliyor.
 

ŞİMDİ BİTMİŞ KONUT ALAN KAZANIR

Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; “ şimdi bitmiş konutları alan kazanıyor “ diyor ve Yarımca-İzmit’ de, bu konumda “ arsa değerleri ile daire, hele bu daireyi böyle bir sitede inşaa etmek imkansız. %75 yaşam ve yerleşiminin hayat bulduğu İzmit Körfez Kent Emlak Konut 3. Etap’ ta   bu olanakları değerlendirmenizi öneriyorum “ Alın...Alır almaz, yatırım değeri ile kazanın... dilerseniz oturun... dilerseniz kiraya verin.  

 

 

http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/korfezkent-3