Koru Florya Evleri nerede?

Koru Florya Evleri nerede? Koru Florya Evleri nerede?

Firma: Aydınlı, ARKE, Metal Yapı Konut ve Vizyonlife

Proje: Koru Florya

Koru Florya Evleri nerede? sorusunun yanıtını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Bu yıl sonu bitirilecek olan Şenlikköy Koru Florya Evleri projesinde satış fiyatları 1 milyon 150 bin liradan başlayarak değişiyor...
Aydınlı Grup, Metal Yapı Konut, ARKE ve Vizyonlife ortaklığıyla hayata geçirilen  Koru Florya  Evleri projesinde konut ve ticari alanlar yer alıyor. Koru Florya Evleri projesi 280 bin metrekare inşaat alanına sahip.


Koru Florya Evleri nerede sorusundan önce Koru Florya Evleri projesi hakkında detaylı bilgiler verelim. Koru Florya Evleri projesinde konutların ödemeleri firma bünyesinde 60 ay faiz olmadan yapılıyor.


7 blok halinde yükselen Koru Florya Evleri projesi 298 adet daire ve 301 adet mağazadan meydana geliyor. Koru Florya Evleri projesinde 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 5 oda 2 salon, 6 oda 2 salon, 7 oda 2 salon daire seçenekleri sunuluyor.


Koru Florya Evleri'nin satış ofisi ile 444 8 252 telefon numarasını arayarak görüşme yapabilirsiniz. Bu yıl sonunda teslim edilecek olan Koru Florya Evleri projesinde daire fiyatları 1 milyon 150 bin liradan başlıyor.


Koru Florya Evleri projesi içerisinde yürüyüş yolları, spor alanları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, alışveriş alanları, yürüyüş yolları gibi olanaklar yer alıyor.Koru Florya Evleri nerede?

Ekşi Nar Sok. 275 Ada 28 Parsel Şenlikköy Florya / İstanbulVİDEO: Bu haberle ilgili videoyu EMLAKKULİSİ.Tv'de izlemek için tıklayınKoru Florya Evleri nerede?


Şenlikköy Koru Florya iletişim

Telefon: 444 8 252

Web adresi: www.koruflorya.com


projeye sor