Kristal Şehir ödeme planı!

Kristal Şehir ödeme planı!


Firma: İhlas Holding İnşaat Grubu

Proje: Kristal Şehir


Kristal Şehir ödeme planı kapsamında banka kredisi ile taksitlendirme yapılıyor. Teslimleri Mart 2014'te yapılacak olan Kristal Şehir Rezidans Beylikdüzü satış fiyatları 190 bin liradan başlayarak yükseliyor...Kristal Şehir Rezidans projesi  İhlas Holding İnşaat Grubu  tarafından hayata geçiriliyor.  Kristal Şehir  Rezidans projesi İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü'nde yükseliyor. 


Kristal Şehir ödeme planı dahilinde banka kredisi kullanılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Kristal Şehir Rezidans Beylikdüzü projesi 4 bin 588 adet konuttan oluşuyor. 


Beylikdüzü Kristal Şehir Rezidans projesi içerisinde spor alanları, buhar banyosu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, voleybol sahası gibi sosyal alanlar bulunuyor.Kristal Şehir ödeme planı!


Kristal Şehir ödeme planı kapsamında konut bedelinin yüzde 75 kısmına kadar banka kredisi ile taksitli ödeme yapılabiliyor. Kristal Şehir Rezidans satış fiyatları 190 bin liradan başlıyor. Kristal Şehir Rezidans teslim tarihi Mart 2014 olarak açıklandı.


Kristal Şehir Rezidans daire fiyatları!


68 metrekare 1+1 daire tipi 190 bin liradan,

98 metrekare 2+1 daire tipi 205 bin liradan,

155 metrekare 3+1 daire tipi 300 bin liradan başlıyor.


Kristal Şehir Rezidans Beylikdüzü nerede?


Kristal Şehir ödeme planı!


Kristal Şehir Rezidans iletişim

Telefon: 0212 852 68 00

Web Adresi: www.kristalsehir.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor