Çukurova Balkon

Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 400 bin TL sermaye ile bugün Fatik Karakurt, Kenan Karakurt, Kerem Karakurt ve Muhammet Furkan Karakurt ortaklığında kuruldu. 


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Fatik Karakurt, Kenan Karakurt, Kerem Karakurt ve Muhammet Furkan Karakurt ortaklığında 400 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 

Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri,tuğla,taş,mermer,yer döşemeleri,boya nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak...ve anasözleşmesindeyazılı olan diğer işler

 


Kursan Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres; HAZNEDAR MH.MARMARA CD.ALIN YURT ST.N.29 B GÜNGÖREN