Lagün Konakları'nda 200 bin TL'ye!

Lagün Konakları'nda 200 bin TL'ye!Lagün Konakları'nda konutlar, 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor


Lagün Konakları projesini Gül-Ozan İnşaat hayata geçiriyor. İnşaatına 2007 yılında başlanan Lagün Konakları'nın yapımı önümüzdeki Haziran ayında tamamlanacak. Sitede yapımı tamamlanmış, hemen teslim evler de var.

Proje Küçükçekmece'de, 4 bin 75 metrekare alanda, 7 blokta 90 konuttan oluşuyor. Sitede evlerin alanları 75 ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Konut tipleri 1+1'lerden 5+1'lere kadar çeşitli. Fiyatlar ise 200 bin TL'den başlıyor, 550 bin TL'ye kadar yükseliyor. Firmanın ödemeyle ilgili herhangi bir kampanyası bulunmuyor. Müşteriler Yapı Kredi'den güncel faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor.

Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen ve her konut için bir araç kapasiteli kapalı otoparkın mevcut olduğu Lagün Konakları'nda fitness, kapalı havuz, oyun parkı yer alıyor. Göl manzaralı Lagün Konakları, E-5'e 300 metre mesafede inşa ediliyor.
 
Neden cazip?
1) Proje Küçükçekmece Gölü yakınında. Göl manzarası var.
2) İnşaatta kullanılan malzeme ve işçilik satıldığı fiyatın çok üstünde.
3) Metrekare bazında fiyatı mantıklı.
4) Projenin bulunduğu Küçükçekmece'nin göl kıyısı gelecekte İstanbul'un en önemli turizm merkezlerinden biri olacak.
5) Sosyal ve spor donatıları evlerin fiyatına göre gayet iyi.
Tebernüş Kireçci

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

Göl manzarasını sevenlere
Göl manzarasını vazgeçilmez bulanlar açısından Lagün Konakları ideal projelerden biri olarak görünüyor. Gül-Ozan İnşaat'ın haziran ayında tamamlayacağı bu proje, Küçükçekmece'de bulunduğu konum nedeniyle İstanbul'un prim yapacak bölgelerinden biri olarak değerlendiriliyor.
4 bin 75 metrekare alanda, 7 blokta 90 konuttan oluşan projede evlerin alanları 75 ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Konut tipleri 1+1'lerden 5+1'lere kadar farklı tiplerde tasarlandı. Daireler için belirlenen minimum fiyat 200 bin TL. Projedeki en pahalı konut tipi olan 5+1'lerin fiyatı ise 550 bin TL.
Firmanın ödemeyle ilgili herhangi bir kampanyası bulunmuyor. Müşteriler Yapı Kredi'den güncel faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor. Fitness, kapalı havuz ve oyun parkının yer aldığı projeden hemen ev sahibi olmak isteyenler için ise tamamlanmış konutlar bulunuyor.

NEDEN CAZİP?
-  Kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi son derece iyi.
-  Projenin bulunduğu Küçükçekmece'nin göl kıyısı, gelecekte İstanbul'un en önemli turizm merkezlerinden biri olacak.
-  Evlerin fiyatıyla karşılaştırıldığında sosyal ve spor donatıları gayet zengin.

www.lagunkonaklari.com

0212 624 84 72Tebernüş Kireçci