Legrand, A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı!

Legrand, A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı! Legrand, A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı!

Legrand Grubu, 22 -25 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşen A – Tech, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na Ar-Ge destekli inovatif ürünleriyle katılım gösterdi.Son dönemde önemli bir konu haline gelen akıllı bina teknolojileri ülkemizde bina ve tesislerdeki elektriksel uygulamaları içeren bir ihtisas fuarı ihtiyacını doğurdu. Bu kapsamda Legrand Grubu, 22 -25 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşen A – Tech, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na bu yıl da Ar-Ge destekli inovatif ürünleriyle katıldı.

Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren A-Tech 2018 Fuarı, aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü bir araya getiren Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerliyor.

İnovatif ürünlerini görücüye çıkardı


A - TECH 2018 kapsamında Legrand, son senelerde bünyesine kattığı, alanlarında lider İnform, Estap ve Bticino markalarının son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ürün ve sistemlerini sektör profesyonelleriyle paylaştı. Yerli ve yabancı sektör lideri markalarının yanı sıra sektör profesyonelleri ve yurt içi & yurt dışı katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı çatı altında bir araya gelen Legrand Grubu, sektör temsilcileriyle fikir alışverişinde de bulundu. Fuar kapsamında Legrand ve grup şirketleri,  Ev Otomasyon sistemlerinden alçak gerilim dağıtım ve koruma ürünlerine anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadar bir çok ürün ve sistemini, sektör profesyonellerinin ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.