Leslie DeMeuse Disney Toluca Gölü'ndeki evini 5 milyon dolara satıyor!

Leslie DeMeuse Disney Toluca Gölü'ndeki evini 5 milyon dolara satıyor! Leslie DeMeuse Disney Toluca Gölü'ndeki evini 5 milyon dolara satıyor!

Leslie DeMeuse Disney Toluca Gölü'nde bulunan mülkünü 4 milyon 995 bin dolara satışa çıkardı. Disney'in dul eşi Leslie DeMeuse Disney Toluca Gölü'nde yer alan konutunu 4 milyon 995 bin dolara satıyor. Göl kenarındaki eve, zeytin ağaçlarıyla dolu kapılı bir avlu yoluyla giriliyor. 

Amerikan medyasında yer alan habere göre, evin içerisinde, kirişli tavanlı bir oturma odası, merkez adası bir mutfak, üç yatak odası, 2,5 banyo ve bir asansör bulunuyor. Evin güneş odasındaki resim pencereleri göl manzarasına sahip.

Mülkün üst katında, çok odalı ana süit bir oturma odasına, özel bir gömme dolaba, ışıklandırılmış bir banyo ve bir ofis mevcut.

Konutun dış kısmında, kutu çitleri, teraslardan, terastan, yerleşik bir barbeküden ve daldırma havuzundan oluşan katmanlı bir arka bahçeyi yer alıyor. Ayrıca, mülkte özel bir tekne iskelesi ve bir elektrikli Duffy Teknesi de yer alıyor. 

Kayıtlara göre Disney, mülkü 2006 yılında 3.5 milyon dolara satın aldı. 

Nicole Kidman ve Keith Urban evlerini 3.4 milyon dolara satıyor!

Jess Bridges Los Angeles'taki evini 7.1 milyon dolara sattı!