Luxera Meydan cadde dükkanları 770 bin TL'ye satışta!

Luxera Meydan cadde dükkanları 770 bin TL'ye satışta! Luxera Meydan cadde dükkanları 770 bin TL'ye satışta!

Mahmutbey-Bağcılar aksında hayata geçirilen Luxera Meydan projesinin ticari üniteleri satışa çıkarıldı. Meydan dükkanları 770 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıklarıldı...Luxera Gayrimenkul, Bağcılar’da satışa çıkardığı Luxera Meydan’ın ticari üniteleri ile kazançlı bir yatırımın kapısını aralıyor. Yenikapı-Mahmutbey-Başakşehir, Mahmutbey-Bahçeşehir,  Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hatlarının kesişim noktasında hayata geçirilen ve günde yaklaşık 700 bini aşkın kişinin önünden geçeceği 3 metro hattının ortasında konumlanan Luxera Meydan’ın ticari üniteleri alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

242 adet lüks dairesi ve 50 adet dükkanıyla bölgenin yeni merkezi olarak geliştirilen Luxera'nın dükkanları 770 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Luxera Gayrimenkul, dükkanlarıyla alıcılarına kişiye özel ödeme planı sunarken kiracısız dükkanlarda 3 yıl yüzde 5 kira garantisini de sağlıyor. 

RAMAZAN TAŞ; “BÖLGENİN BULUŞMA, YATIRIMCININ KAZANÇ NOKTASI OLACAK”

Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, Luxera Meydan’ın cadde dükkanlarını satışa çıkararak yatırımcılara eşsiz bir fırsat sunduklarını söyledi. Taş, sözlerini şu şekilde sürdürdü; "Bağcılar bölgesi; İstanbul Havalimanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM ve bağlantı yolları, Metro, üniversite, hastane gibi devlet yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. Bizde bu bölgeye Luxera markalı projelerimizden Meydan projemizi kazandırdık. Bölgenin yeni buluşma noktası olarak geliştirdiğimiz ve yatırımcının merakla beklediği Meydan projemizin ticari ünitelerini satışa sunduk. Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği bir noktada yükselen Luxera Meydan; Yenikapı- Mahmutbey - Başakşehir, Mahmutbey - Bahçeşehir, Kabataş - Mecidiyeköy - Mahmutbey hattı olmak üzere toplam 3 Metro hattının ortasında özellikli bir konumda bulunuyor. Burada Metroların kapıları kazanca açılacak. Luxera Meydan’ın 2 katlı çarşısında 50 adet ticari ünitemiz yer alıyor. Satışa sunduğumuz dükkanlarımızın fiyatı 770.000 TL’den başlıyor. Bölgede yer alan üniversite, hastane ve kamu kuruluşlarının yanı sıra günde yaklaşık 700 bini aşkın kişinin oluşturacağı insan sirkülasyonu kazanca yönelik büyük değer katacak. Kısacası ticari ünitelere yatırım yapanlar çok karlı çıkacak" 

Luxera Gayrimenkul, inşa çalışmaları tüm hızıyla devam eden projede teslime hazırlanıyor.

Tel: 0 212 601 01 18
Web: http://www.luxera.com.tr/