Mall City Residence'da 85 bin dolara!

Mall City Residence'da 85 bin dolara! Mall City Residence'da 85 bin dolara!

Hürriyet Pazarlama ve D Yapı işbirliğiyle Automall projesi kapsamında Bağcılar'da inşa edilen Mall City Residence'de fiyatlar 85 bin dolardan başlıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir alanda, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında Automall Projesi kapsamında Bağcılar'da inşa edilen Mall City Residence'da fiyatlar 85 bin dolardan başlıyor, 111 bin dolara kadar yükseliyor.

Temmuz 2007'de inşaatına başlanan projenin Mart 2009'da tamamlanması hedefleniyor. Mall City'de, beyaz eşyası, kombisi, kliması içinde 52 metrekare ile 112 metrekare arasında değişen daire seçenekleri ile toplam 221 daire bulunuyor.
Metrekare satış ortalaması 1.400 dolar ile 1.600 dolar arasında değişen konutlar için yüzde 30 YTL bazında peşinat ödemek koşuluyla yüzde 1 faiz oranıyla 60 aya kadar vade uygulanıyor.
Genel ve idari ihtiyaçların tek bir merkezden karşılandığı Mall City Residence'de güvenlikten teknik servise, otopark planlamasından özel hizmetlere kadar pek çok hizmet sunuluyor.

24 saat resepsiyon hizmeti ile yönetilen, ister ofis, ister ev olarak kullanılabilecek Mall City Residence; deprem güvenliği sağlanmış altyapısı, fast food, restaurant, cafe, kapalı otopark, fitness salonu ve 24 saat kameralı güvenliği bulunuyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı'na 15 dakika E-5-TEM bağlantı yollarına 1 dakika uzaklıkta projelendirilen Mall City Residence,  Taksim'e ise 25 dakika mesafede bulunuyor.

0 212 449 04 05

www.hurriyetpazarlama.com.tr

Projeden görüntüler için tıklayınız...