Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat Şirketi kuruldu!

Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat Şirketi kuruldu!

Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Şerif Evren Elitez, Halil İbrahim Menderes tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 13 Ağustos'ta kuruldu


Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Şerif Evren Elitez, Halil İbrahim Menderes tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 13 Ağustos'ta kuruldu. Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi hisselerinden 49 bin TL'lik kısım Şerif Evren Elitez'e ve 51 bin TL'lik kısmı ise Halil İbrahim Menderes'e ait. 


Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; mühendislik mimarlık hizmetleri proje tadilat kontrollük müşavirlik etüd araştırma büroları kurmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Menderes Elitez Mühendislik Mimarlık Danışmanlık İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Şişli, Teşvikiye Mahallesi, Büyükçiftlik Sokak, Nişantaşı Kon. No:19 B blok DairE:2.