10 / 12 / 2022

Meryem Uzerli: Kızım ve kendim için güzel bir ev buldum!

Meryem Uzerli: Kızım ve kendim için güzel bir ev buldum!

Arap dünyasında da beğenilen 'Muhteşem Yüzyıl'da 3 yıl birlikte çalıştıkları Halit Ergenç'e ödül vermek için sürpriz yaparak İstanbul'a geldiğini söyleyen Uzerli "Evlere baktım, Lara ve benim için güzel bir ev buldum" dedi
Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4'ün 'Turki Ekstra' programına konuk olan Meryem Uzerli Liana Dahdouh'un sorularını yanıtladı. Uzerli, Türkiye'ye 1.5 yıl sonra gelmesini 'Çok heyecan verici' olarak nitelendirirken, "Uçak indi. İstanbul'u havadan görünce heyacanlanmıştım" dedi.


Arap dünyasında da beğenilen 'Muhteşem Yüzyıl'da 3 yıl birlikte çalıştıkları Halit Ergenç'e ödül vermek için sürpriz yaparak İstanbul'a geldiğini söyleyen Uzerli şöyle konuştu:


"Evlere baktım, güzel bir ev buldum Lara ve benim için. Çok mutluyum. 2015'te Türkiye'ye gelme zamanımız başlayacak. Artık Lara benim yanımda olduğu için; benim evim zaten. Yani nerede olursam Lara yanımda olduğu müddetçe çok mutluyum. Lara benim evim. O zaten 'fresh bir star.' Ben artık bir anneyim. Lara var hayatımda. Eskisi gibi olmak mümkün değil. Yine burada yaşayabileceğim yine burada çalışabileceğim için o kadar mutluyum ki."


Meryem Uzerli, bir başka soru üzerine, "Ben sadece güzel şeyleri hatırlıyorum. Psikolojik sistemin öyle çalışıyor" yanıtını verdi.HaberTürk
Geri Dön