Çukurova Balkon

Meşeli Park Gold projesinde hemen teslim! 570 bin TL'ye 3+1!

Meşeli Park Gold projesinde hemen teslim! 570 bin TL'ye 3+1! Meşeli Park Gold projesinde hemen teslim! 570 bin TL'ye 3+1!

Firma: Ağaoğlu Omak İnşaat

Proje: Meşelipark Gold

Dairelerin teslimlerinin hemen yapıldığı Meşelipark Gold projesi kapsamında satış süreci devam ediyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunan projede konutların tamamı 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Konut sahibi olmak isteyenlerin anlaşmalı bankadan temin edilen banka kredisini kullanabildiği  Meşelipark Gold  projesi, tek blok halinde yükseliyor. 


3 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelen Meşelipark Gold'ta dairelerin teslimleri hemen gerçekleşiyor. Projede yer alan konutların satışları devam ediyor.


Dairelerin 135 metrekare ve 150 metrekare arasında değişen alanlara sahip olduğu Göztepe Meşelipark Gold, E-5 Göztepe köprüsüne, metro istasyonuna yürüme ile 1 dakika, Göztepe'de TEM ve çevreyolu bağlantılarına ise 5 dakika uzaklıkta yaşama geçiriliyor.Toplam 44 dairenin yer aldığı Meşeli Park Gold'ta;  135 metrekare 3+1'lerin fiyatları 570 bin TL ile 593 bin TL, 150 metrekare 3+1'lerin fiyatları ise 656 bin TL ile 670 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.


Meşeli Park Gold projesinde; basketbol sahası, voleybol sahası, fitness center, sauna, buhar odası, kat bahçeleri, meyve ağaçları, sosyal tesis,  yürüme parkuru, çocuk parkı, toplantı odası, güvenlik ve lobi hizmeti gibi sosyal imkanlar mevcut.


Meşeli Park Gold Göztepe,  Ağaoğlu Omak İnşaat  tarafından inşa ediliyor. Proje, İstanbul Anadolu yakası Göztepe'de hayata geçiriliyor.


Telefon: 0216 369 06 19

Web Adresi: http://www.meseliparkgold.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor