Metrolife Sancaktepe satış ofisi!

Metrolife Sancaktepe satış ofisi!


Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife


Metrolife Sinpaş projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor. Sinpaş Metrolife Evleri'nde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor...


Metrolife Evleri toplam 544 daire ve 10 bin metrekare ticaret alanından oluşuyor. Lansmana özel yüzde 10 indirim sağlanan projede peşin ödemelerde yapılan yüzde 20 indirimle birlikte yüzde 30'a varan indirim avantajı sunuluyor.
 
Sinpaş Metrolife projesinde büyüklükleri 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar konut tipleri sunuluyor. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sunuluyor.
 
Metrolife Evleri'nde, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydana yer veriliyor.
 
Sinpaş Metrolife Evleri fiyatlar!

Metrolife Sinpaş fiyatları minimum 290 bin TL'den başlıyor.  Sinpaş GYO  imzasıyla yükselen Sinpaş Metrolife Evleri İstanbul Sancaktepe'de inşa ediliyor. 

Metrolife projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru olanaklarına da yer veriliyor. 
 
Metrolife Sancaktepe satış ofisi!

Tel:444 1 440 
Web: http://sinpasmetrolife.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor