Çukurova Balkon

Milpark Konutları'nda 103 bin YTL'ye!!! Son gün 30 Temmuz!

Milpark Konutları'nda 103 bin YTL'ye!!! Son gün 30 Temmuz! Milpark Konutları'nda 103 bin YTL'ye!!! Son gün 30 Temmuz!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Milpark Konutları'nda fiyatlar 103 bin YTL'den başlıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Doğan Grubu şirketlerinden MİLPA'nın İstanbul  Esenyurt'daki 33 bin 180 metrekare arazide, 143 bin metrekare inşaat alanına sahip, 1.196 konutluk projesi Milpark Konutları sektöründe bir ilki gerçekleştiriyor. İstanbul'un elit ve huzurlu yeni yaşam merkezi olmayı hedefleyen Milpark Konutları, "Milpa Tüketici Koruma Taahhütnamesi" ile konut sahibi olmak isteyenleri risk almadan ev sahibi olmalarını amaçlıyor.

MİLPA "Tüketici Koruma Taahhütnamesi" kapsamında; İstenirse hiç taksit ödemeden, her talep sahibine uygun ödeme seçenekleri, İstenirse hiç peşinatsız veya kişiye uygun peşinat, proje teslim edilene kadar evinizi iade etme hakkı, iade edilen konutun yapacağı primin 1/3'ü, gibi birçok benzersiz ve geniş olanaklar sunuyor.     

"Milpa Tüketici Koruma Taahhütnamesi " 30 Temmuz'a kadar sabit rakam ve koşullarla devam edecek.

Her zevke ve her bütçeye uygun farklı seçenekler sunan MİLPARK Konutları toplam 19 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 , 3+1 , 4+1 seçeneklerinin sunulduğu MİLPARK'ta 65 - 186 metrekare arasında değişen konutların metrekare fiyatları 1.600 -1.800 YTL arasında değişiyor. Milpark Konutları'nda 1+1'ler 103 bin YTL'ye, 2+1'ler 157 bin YTL'ye, 3+1'ler 238 bin YTL'ye ve 4+1'ler 355 bin YTL'ye satışa sunuluyor. 1+1 dairelerde en küçük boyutlu olanlar yoğun talep nedeniyle tükenirken, bahçeli, teraslı veya 4+1 daireler için aileler hedefleniyor.

İstanbul'un elit ve huzurlu yeni yaşam merkezi olmayı hedefleyen MİLPARK Konutları, konumu, özgün tasarımı, detaylarındaki inceliği ve sağlamlığı ile "Bugünün benzersiz şartları ile, geleceğin yatırımı" olarak sunuluyor.

Bahçeli ve Teraslı Daireler

Milpark, her ayrıntısı özenle düşünülmüş peyzajı ile yeşillikler içinde gürültü ve stresten uzak, doğa ile başbaşa bir yaşam sunuyor. Bloklarda en üst kat dairelerin herbirinde bulunan daireye özel teras ile bahçe katındaki dairelerin bahçeleri, daire sahiplerine tahsis ediliyor. 

Milpark'ta 24 saat kapalı devre izleme sistemi, özel güvenlik ekibi, açık-kapalı otopark, çift asansör, jeneratör sistemi, internet erişimi, daireler arası ücretsiz telefon görüşmesi gibi her türlü güvenlik ve konfor mevcut.

www.milpark.com.tr
Satış Ofisi: 0 212 449 04 04

Projeden görüntüler için tıklayınız...