Mimoza Uptown Ümraniye'de 300 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Uptown Ümraniye'de 300 bin TL'ye 3+1!

Konutların hemen teslim edildiği Mimoza Uptown projesinde kalan konutların fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor ve 370 bin TL'ye kadar yükseliyor. Mimoza Uptown projesi; Ümraniye, Şerifali'de konumlandırıldı...K Yapı'nın hayata geçirdiği Mimoza Up Town projesi, Ümraniye'de yer alıyor. 3 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan projede 56 normal daire ve 4 adet çatı dubleksi bulunuyor. Proje; 17 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

Mimoza Uptown projesinin 2009 yılında temeli atıldı. Konut teslimlerinin Şubat ayından beri devam ettiği proje; Ümraniye Şerifali'de konumlandırıldı.

Projede yer alan konutların tümü 3+1 olarak tasarlandı. Projedeki konutların fiyatları 300 ile 370 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projedeki konutlar için kredi ile ödeme yapılıyor.

Mimoza Uptown Şeriali projesinin sosyal yaşam alanlarında 2 bin metrekarelik sosyal alan, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark, yüzme havuzu, fitness center, kids club, kapalı devre kamera sistemi, yeşil alanlar, 24 saat güvenlik yer alıyor. Projede ayrıca; geniş yürüyüş alanları da bulunuyor.

0216 590 01 65

www.kyapi.com.tr


Kübra Genç/Emlakkulisi.com