Mini Point fiyat listesi!

Mini Point fiyat listesi! Mini Point fiyat listesi!

Firma: Anadolum İnşaat

Proje: Mini Point

Mini Point fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Mini Point projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri bulunuyorMini Point projesi İstanbul Anadolu yakasında Kurtköy'de yer alıyor.  Mini Point  fiyat listesinden önce projenin detaylarından bahsedelim.


Anadolum İnşaat tarafından inşa edilen Mini Point Kurtköy projesi 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı. Projede dairelerin alanları 45 metrekare ile 105 metrekare arasında değişiyor.


Mini Point projesi 132 adet daire ve 13 adet dükkandan meydana geliyor. Mini Point ödeme planı kapsamında banka kredisi ile vadelendirme imkanı bulunuyor.


Mini Point fiyat listesi!

Mini Point fiyat listesi için 0216 646 24 05 numaralı hattan Kurtköy Mini Point satış ofisi ile görüşebilirsiniz.  Anadolum İnşaat  Mini Point ne zaman teslim sorusuna hemen olarak yanıt veriliyor.


Kurtköy Mini Point'de yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar yer alıyor.


Mini Point iletişim

Telefon : 0216 646 24 05 - 06 - 07 - 08

Web Adresi: http://www.anadoluminsaat.com.tr


projeye sor