Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi kuruldu!

Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi kuruldu! Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi kuruldu!

Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Pınar Kanar tarafından kuruldu. Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi Pınar Kanar tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 

Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi iş konusu; 1- Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama,dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ, deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting, su kayağı, yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gereklitesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşaa edebilir veya satın alabilir,satabilir,işletebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Mirer Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi adres; KEMAL TÜRKLER MAH.KUĞU SOK. ALICE VİLL.37-H APT.3-37-H/3 SANCAKTEPE