Moment İstanbul'da 3 bin 990 TL peşinatla!

 Moment İstanbul'da 3 bin 990 TL peşinatla! Moment İstanbul'da 3 bin 990 TL peşinatla!

Firma: AC Yapı

Proje: Moment İstanbul

AC Yapı’nın Kartal’da inşa ettiği Moment İstanbul projesi yeni yıla özel kampanya ile girdi. 2018 yılında 2017 fiyatlarıyla ev sahibi olmanın yolunu açan kampanya kapsamında 3 bin 990 lira peşinat ile 399 bin TL’ye ev sahibi olunabiliyor. 

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak belirtilen Moment İstanbul, 2018 yılına karlı bir kampanya ile girdi. 2017 yılı fiyatlarını yeni yılda da sürdürme kararı alan AC Yapı’nın projesinde 3 bin 990 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde bir peşinat sunulan dairelerin fiyatları 399 bin liradan başlıyor.

 

AC Yapı tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'ın merkezinde hayata geçirilen proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan meydana geliyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı hazırlıyor.


Moment İstanbul’da, geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 4+1'e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. Yüksek tavana sahip, geniş ve ferah daireleri ile ayrıcalık sunan Moment İstanbul'da konutların alanları 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.

 

Adalara panoramik bakış

Panoramik manzaralı konutların yer aldığı proje sakinlerine eşsiz bir adalar manzarası sunuyor. Yoğun iş ve şehir yaşamından bunalanlar için sınırsız bir deniz manzarasının bulunduğu  Moment İstanbul  rahat ve huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

 

Sosyal donatılarla ayrıcalıklı bir yaşam

Proje kapsamında kapsamında; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatı bulunuyor. Proje, açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile yaşayan, insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken sosyalleşebilecekleri bir ortam vaad ediyor. 

 

Misafirler adalar manzaralı terasta ağırlanacak

Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36. katta bulunan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan roof alanı ayrıca ortak kullanım alanın dikkat çekici unsurları arasında bulunuyor.

 

Home office kullanıcıları için özel bir lobi girişi

Tamamı home Office kullanıma uygun olarak tasarlanan Moment İstanbul’da ofisler için özel bir lobi girişi yer alıyor.


projeye sor