Mostar Life Grand Houses Bahçeşehir'de yükseliyor!

Mostar Life Grand Houses Bahçeşehir'de yükseliyor! Mostar Life Grand Houses Bahçeşehir'de yükseliyor!

Projede en çok ilgi gören 5+1 bloklar 5 katlı olup her katta iki daire yer alıyor. 28 adet 4+1 ve 4+1 Lux yalı daireleri de Mostar Life Grand Houses’i farklı kılan özellikler arasında.Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı tarafından geliştirilen Mostar Life Grand Houses projesi Başakşehir’de yükseliyor.


Geniş dairede yaşama hayali kuranlara hitap eden projede 3+1, 4+1 ve 5+1 tipi daireler yer alıyor.


Başakşehir 1. Etap’ta inşa edilen proje az katlı bloklardan oluşup Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyor.


Bölgenin en çok ilgi gören projelerinden Vadişehir’e komşu konumda yükselen 350 dairelik Mostar Life’de ön talep toplama süreci örnek daireli satış ofisinin açılmasının

ardından hız kazandı.


2017 yılında teslim edilecek Mostar Life’ın farklılığına dikkat çeken proje ortaklarından Çolakoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Akif Çolak, geniş tipte dairede oturmak isteyenlerin tercih olduklarını söyledi. Başakşehir’in en değerli lokasyonunda geliştirdikleri örnek daireli projede satışların yüzde 30’unun tamamlandığını dile getiren Çolak, lansman öncesi

ağırlıklı olarak 5+1 tipi daireler ilgi gördüğünü belirtti.


PROJELER MERKEZİ KONUMDA


Daha küçük daire tercih eden müşterileri ortaklığı bulunduğu Vadişehir projesine yönlendirdiklerini söyleyen Çolak, ’”İnşaatımız hızla ilerliyor. Başakşehir’de global ölçekli geliştirilen kamu yatırımlarının başlangıç noktasındayız. 3. havaalanı, 3. köprü bağlantı yolları ve Kanal İstanbul Mostar Life Grand Houses’in yakın çevresinde inşa ediliyor. Sağlık kenti, Olimpiyat Stadı ve çevresindeki onlarca alışveriş merkezi de projemize yakın olan yatırımlar. Yerleşim merkezi olarak bu bölgede yatırım yapanlar kazançlı çıkacak’’ mesajı verdi.


Başakşehir genelinde proje geliştirmeye devam edeceklerini kaydeden Çolak, ’’Arsalarımız var. Arsalar hisseli olduğu için hisseleri çözdükçe projelerimize devam edeceğiz. Seçim sonuçlarıyla birlikte piyasanın yeniden kazandığı moral planlarımızı da olumlu yönde etkiledi’’ diye konuştu.


Yeni Akit