Nef Ataköy 22 projesi Mayıs 2017'de teslim edilecek!

Nef Ataköy 22 projesi Mayıs 2017'de teslim edilecek!

Ataköy'de, Airport Alışveriş Merkezi ile Kültür Üniversitesi arasında Peker Grup'a ait yaklaşık 25 bin metrekarelik bir alanda yükselecek proje, bir ofis, bir rezidans, üç konut ve bir otel bloku olmak üzere toplam 6 bloktan oluşuyor. Nef, İstanbul Ataköy'de 420 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilecek yeni 'Nef Ataköy 22" projesini tanıttı. Ataköy'de, Airport Alışveriş Merkezi ile Kültür Üniversitesi arasında Peker Grup'a ait yaklaşık 25 bin metrekarelik bir alanda yükselecek proje, bir ofis, bir rezidans, üç konut ve bir otel bloku olmak üzere toplam 6 bloktan oluşuyor. Projede home-office, konut ve rezidanslann yanı sıra İuxury apartments' olarak adlandırılan deniz manzaralı büyük metrekareli daireler de yer alıyor. Konutların büyüklükleri ise 45 ile 235 metrekare arasında değişiyor. 

Tasarımı için HOK firmasıyla, iç detaylar için ise Türk tasarım firması Autoban ile çalışılan projenin satışına 20 Mayıs'ta başlanacak. 

Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, 'Garantili Proje' sistemi ile tüm projelerinde satışa başlamadan önce proje maliyetini güvence altına aldıklarını ifade ederek, Nef Ataköy 22'de proje finansmanı için Odeabank ile anlaştıklarını söyledi. 

Mayıs 2017'de teslim edilmesi planlanan projede, 1 + 1 daireler 150 bin dolar, 2+1 daireler 318 bin dolar, 3+1 daireler 386 bin dolar, 4+1 daireler ise 700 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. 


Cumhuriyet