NEF projelerinde 2 bin 900 TL taksitle konut fırsatı!

NEF projelerinde 2 bin 900 TL taksitle konut fırsatı! NEF projelerinde 2 bin 900 TL taksitle konut fırsatı!

NEF, şehir merkezinde bulunan dört projesinde konut sahibi yapacak bir kampanya başlattı. Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Son 3 yılda beş binin üzerinde konut teslimi yapan NEF yeni yılı da yeni kampanya ile karşıladı. NEF'in şehir merkezinde bulunan 4 farklı projesinde yüzde 10 indirim fırsatına ek olarak; 120 aya varan vade için yüzde 0,98 kredi faiz avantajı sunuluyor.

NEF'in Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yüzde 10 indirim ve 120 ay için yüzde 0.98 kredi fırsatı ile ayda 2 bin 900 TL ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. 

Nef Ortayaka projesi:

Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat'ın tasarladığı Nef Ortayaka, TEM ile E-5'in ortasında inşa ediliyor. 3 günde 152 konutun satıldığı  NEF  Ortayaka'da toplamda 548 adet daire yer alıyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sunuluğu projede fiyatlar NEF Ailesi'ne özel olarak 299 bin TL'den başlıyor. 

Bir Nef keşfi olan patentli Foldhome konsepti sayesinde eve; özel sinema salonu, misafir odası, kapalı basketbol sahası, davet odası gibi odalar ekleyerek onlarca odalı bir eve sahip olunabiliyor.

Nef Bahçelievler projesi:

Nef Bahçelievler projesinde 903 konut bulunuyor. Projede 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri yer alıyor. Nef Bahçelievler projesindeki dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. 

Nef Bahçelievler projesinde parti ve karaoke odası, eğlence odası, kapalı yüzme havuzu, müzik odası, sinema odası, hamam ve sauna, lounge alanı, squash, PlayStation Odası, açık ve kapalı futbol sahası, tenis ve basketbol sahası gibi çeşitli sosyal donatı alanları bulunuyor. 

NEF Çekmeköy projesi:

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de inşa edilen Nef Çekmeköy projesinde toplamda 409 adet konuttan meydana geliyor. Projede büyüklükleri 98 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen 1+1, 1,5+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Nef Çekmeköy'ün ilk etabı olan Nef Çamlıtepe’de 2 günde 428 konut satılarak rekor kırılmıştı. Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe’de satış süreci devam ediyor.NEF Çekmeköy'de 1+1'ler 600 bin TL'den,  2+1'ler 1 milyon 100 bin TL'den, 3+1'ler ise 1 milyon 300 bin TL'den satılıyor. 

Nef Basınekspres projesi:

İstanbul'un Avrupa yakasında Güneşli-Basınekspres bölgesinde hayata geçirilen Nef Basınekspres projesi toplamda 503 daire ve 10 ticari üniteden meydana geliyor. Nef Basınekspres lokasyon olarak; Tem Otoyolu'na 2 kilometre, E-5 Karayolu'na 6,7 kilometre mesafede yükseliyor. 
 

Web: NEF

pus