Nef’ten seçim sonrası 47 milyon TL tutarında satış!

Nef’ten seçim sonrası 47 milyon TL tutarında satış! Nef’ten seçim sonrası 47 milyon TL tutarında satış!

2017 yılında yaklaşık 2 bin adetlik konut satışı ve 1,5 milyar liralık ciro elde eden Nef seçim sonrasında sadece iki günde 70 daire sattı...


Nef’in seçim sonrası iki günde satış rekoru kırdı. Nef, 2017 yılında yaklaşık 2 bin adetlik konut satışı ve 1,5 milyar liralık ciro ile üst üste 4. kez sektör lideri olmuştu. Şirket bu kez sadece iki günde 70 daire satarak, bu seneki hedeflerine bir adım daha yaklaştı.

Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, son iki günde konut satışından 47 milyon TL ciro elde ettiklerini söyledi. Çelik, sözlerine şöyle devam etti; "Bu sene ciro hedefimiz 1,9 milyar TL idi. Ancak ilk 6 ayda ciromuz 1 milyar TL’yi aştı. Son bir haftalık satış grafiğimiz önceki haftaya kıyasla yüzde 67 yukarıda. Yakaladığımız ivme böyle devam ederse yılsonu hedefimizi aşmış olacağız."

4 bin 500 taneden fazla konut teslimi

Nef Yalıkavak, Bahçelievler, Kandilli, Çekmeköy, Basınekspress projelerinin satışına devam ediyor. Çelik, "Son 3 yılda toplam 4 bin 500’ün üzerinde konut teslimi gerçekleştirdik. Teslim sonrası memnuniyet oranımız: yüzde 94. Son 3 yılda teslim ettiğimiz 17 projede ortalama doluluk oranı ise yüzde 92. Biz de satış rakamlarında olduğu kadar teslim süreçlerinde de bu rakamlara ulaşmaktan son derece memnunuz" ifadelerini kullandı.