19 / 08 / 2022

Nevbahar Üsküdar güncel fiyat listesi!

Nevbahar Üsküdar güncel fiyat listesi!

Firma: Kalyon inşaat

Proje: Nevbahar Üsküdar

Nevbahar Üsküdar güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 169 adet konut bulunuyor.İstanbul Üsküdar'da hayata 1,2 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar projesinin lansmanı bugün Shangri La Bosphorus'ta gerçekleştirildi.

Butik proje olarak yükselen Nevbahar Üsküdar'da toplam 169 adet konut bulunuyor.  Nevbahar Üsküdar projesi, Başakşehir Stadı, İstanbul Havalimanı gibi projeleri hayata geçiren Kalyon Gayrimenkul Yatırım imzası taşıyor.

Sahile 700 metre mesafede yer alan Nevbahar Üsküdar projesinde lansman dönemine özel avantajlar sunuluyor. 

İnşaat alanı 107 bin metrekare olarak belirlenen Nevbahar Üsküdar projesindeki konutların alanları 105 metrekare ile 667 metrekare arasında değişiyor. Projede 2 oda 1 salondan, 5 oda 1 salona kadar konut alternatifi mevcut.

Konutların yanı sıra 30 bin metrekarelik çarşı alanının da yer aldığı Nevbahar Üsküdar'da toplam 138 mağaza bulunuyor. Projede yer alan mağazaların yüzde 70'i kiralandı.

Metrekare birim fiyatı 12 bin 500 TL olarak belirlenen Nevbahar Üsküdar'da fiyatlar 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyip, teslime kadar ödeme yapmadan konut sahibi olabiliyor ya da 0,99 faiz oranıyla Halk Bankası'ndan kredi kullanabiliyor.

Web: http://nevbaharuskudar.com/


projeye sor