Newjoy'da yüzde 10 + yüzde 8 indirim!

Newjoy'da yüzde 10 + yüzde 8 indirim!

Bebek ve genç mobilyasının uzman markası Newjoy, bakanlar kurulunun yüzde 10 KDV indirimine ek olarak yüzde 8 oranında indirim uyguluyor. Kampanya Şubat sonuna kadar tüm Newjoy konsept mağazalarında geçerli.


Newjoy, Bebek ve genç mobilyasında 42 farklı modelde ve renkte oda takımıyla sektörün en geniş ürün gamına sahip markası. Sağlıklı ham madde kullanımı ve üretimde kalite vurgusu ile sektörün uzman markası olan Newjoy, konsept mağazalarıyla tüketicisine keyifli bir alışveriş zevki yaşatıyor.. Ortalama 300 m2 alana kurulu mağazalarda takımların yanı sıra bebek ve genç odasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün rahatlıkla bulunabiliyor. Halı, perde ve aydınlatma gibi tamamlayıcılar, çalışma masaları ile uyumlu sandalye ve puflar, karyola boyutlarında uyku setleri ve cibinlikler, konsept mağazalardaki şık aksesuarlar arasında. Şubat sonuna kadar geçerli olan “2016 fiyatlarıyla KDV bizden”  kampanyası, tüm takımları, tamamlayıcı ve dekoratif ürünleri kapsıyor.


Yeni doğacak bebekler şansıyla geliyor…

Bebek mobilyasında sağlıklı ham madde kullanımını ilke edinen ve uluslararası kalite standartlarında üretim gerçekleştiren marka, bebek grubunda geniş ürün gamı ve üretim hassasiyeti ile ebeveynlerin güvenini kazanıyor. Kampanya ile yeni anneler ve anne adaylarının heyecanına ortak olan Newjoy,  bebekler için sağlıklı ve şık odalar hazırlıyor.

Kaliteli üretimi ve yenilikçi tasarım anlayışıyla annelerin beklentilerini karşılayan marka, tüm modülleri fonksiyonel kullanım üzerine tasarlıyor. Stoplu mekanizma ile çalışan dolap kapakları ve çekmeceler, olası kazaların önüne geçiyor. Dolap içlerindeki led aydınlatmalar ebeveynlere ışıksız ortamda kullanım kolaylığı sağlıyor.


Odasını yenilemek isteyen gençlere fırsat…

Globalleşen dünyada gençlerin değişime hızlı entegrasyonları ile tüketim alışkanlıkları da farklılaşıyor. Yaşam alanlarında özgün tasarımlar yaratmak isteyen gençler tercihlerini, odalarını farklı dizayn edebilecekleri fonksiyonel ürünlerden yana kullanıyor. Hızla büyüyen ve kendi odasına sahip olmak isteyen ya da daha teknolojik ve özgün tasarımlar ile odasını yenilemek isteyen gençlere, % 8 oranında indirim Newjoy’dan.