Nidapark Küçükyalı'da ev sahibi olmak çok kolay!

Nidapark Küçükyalı'da ev sahibi olmak çok kolay! Nidapark Küçükyalı'da ev sahibi olmak çok kolay!

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen "Şimdi al 2019'da öde" kampanyası"na destek veren Tahincioğlu, kampanyaya Nidapark Küçükyalı ile katılıyor..Türkiye ekonomisine geliştirdiği projelerle katkı sağlayan Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı projesinde "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyası başlattı.14 Eylül'de başlayan kampanya 31 Ekim'e kadar devam edecek.


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Nidapark Küçükyalı projesinde kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat, yüzde 15 satış tarihinden itibaren 12 ayda veya teslim tarihinde ara ödemeler şeklinde yapılabiliyor.Kalan yüzde 80'lik kısım ise banka kredisi ile ödeniyor. Kredi ödemeleri Ocak 2019'da başlıyor.


Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen kampanyaya destek verdiklerini söyledi. Tahincioğlu, bu kampanyayla ev sahibi olmak isteyenleri cazip ödeme koşullarıyla ev sahibi yapmak istediklerini ifade etti. 


 

1+1'den 4+1'e kadar tüm dire tiplerinin yer aldığı Nidapark Küçükyalı projesinin yüzde 54'lük kısmı ticaret ve konut alanı, yüzde 46'lık kısmı ise halka da hizmet edecek kamu alanı olarak kullanılacak.

 


Tel: 444 4 846
Web: http://www.tahincioglu.com/projeler/kucukyali-projesi/