Novus Residence Ataköy'de 373 bin TL'ye! Sıfır faizle!

Novus Residence Ataköy'de 373 bin TL'ye! Sıfır faizle!Novus Residence Ataköy için mimimum yüzde 20 peşinatla 60 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor...


Akıllı ev sistemiyle donatılan Novus Residence'ta 285 konut bulunuyor. Toplam arsa alanı 12 bin 500 metrekare olan Novus Residence Ataköy'de, yüzde 20 peşinatla 60 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor. Ya da 120 ay sabit taksitlerle de konut sahibi olunabiliyor.

Alanları 53 ile 253 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks seçeneklerinin yer aldığı Ataköy Novus Residence'ta fiyatlar 373 bin TL'den başlıyor, 2 milyon 132 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Taşyapı'nın lüks projelerinden Novus Residence, Emlak GYO'nun imara açık son iki parselinde hasılat paylaşımı modeliyle inşa edildi. Ataköy Novus Residence konutlarında yaşam geçtiğimiz şubat ayında başladı.

Ataköy Novus Residence evlerinde mini alışveriş merkezi, güzellik salonu, kafe, fitness salonu, yüzme havuzu bulunuyor. Ev sahiplerine temizlik, güvenlik gibi rezidans hizmetleri de veriliyor. Ayrıca tüm konutlarda ankastre ürünler yer alıyor.

Ataköy Marina'ya 2 kilometre mesafede inşa edilen Ataköy Novus Residence'ta konutlar hemen teslim ediliyor.

0212 559 54 54

www.tasyapi.com

tasyapi@tasyapi.com

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.