Ofton Merter'de 304 odalı otel projesine hazırlanıyor!

Ofton Merter'de 304 odalı otel projesine hazırlanıyor!Ofton İnşaat, Merter'de 5 yıldır yapılması planlanan otel projesine başlıyor. Ofton İnşaat Merter'de 304 odalı otel inşa edecek. Sportive'in yerine yapılacak olan Ofton İnşaat'ın 4 yıldızlı otel projesi yaklaşık 50 milyon TL yatırımla yükselecek.


Ofton Merter


Ofton İnşaat, Merter'de yaklaşık 35 bin metrekare arazi üzerinde  608 yatak kapasitesine sahip 304 odalı otel inşa edecek. 50 milyon TL yatırım bedeliyle yükselecek olan Ofton Merter otel projesinin hafriyat çalışmaları önümüzdeki Şubat ya da Mart sonuna kadar başlayacak.


Ofton İnşaat otel projesi, E-5 üzerinde Merter metrobüs ve metro duraklarına çok yakın mesafede yer alan Sportive spor mağazasının olduğu yerde inşa edilecek. Taban oturumu 1.500 metrekare olan Ofton Merter projesi 8 kat zemin altı ve 16 normal katla beraber 24 katlı olacak.


Toplam inşaat alanı 30 bin metrekare olan Ofton Merter projesinde 200 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, çocuk havuzu, yüzme havuzu, jakuzi, 166 araçlık kapalı otopark ve yeşil alanlar yer alacak. 


2 yılda tamamlanması hedeflenen Ofton Merter otel projesi Haziran 2016 yılında hizmet vermeye başlayacak. Shell Merter İstasyonu'nun yanında inşa edilecek olan otel projesi Eroğlu'nun Platform Merter projesine yakın konumda yükseliyor.


Ofton Merter