Optimist Residence Kadıköy'de 3 bin 100 TL taksit fırsatı!

Optimist Residence Kadıköy'de 3 bin 100 TL taksit fırsatı! Optimist Residence Kadıköy'de 3 bin 100 TL taksit fırsatı!

Firma: Mist İnşaat

Proje: Optimist Residence

Kadıköy'de hayata geçirilen Optimist Residence projesinde kişiye özel ödeme planları uygulanıyor. Projede aylık 3 bin 100 TL'den başlayan taksit fırsatı sunuluyor...


Mist İnşaatın hayata geçirdiği,  Optimist Residence  projesi farklı mimarisi, çevreci bakış açısı, kapanmayacak deniz manzarası, alışveriş merkezi ve ulaşım akslarına yakınlığı ile ayrıcalıklı bir yaşam konsepti sunuyor.

Dikey bahçeleri, İstanbul’a tepeden bakan açık/kapalı yüzme havuzu, farklı lezzetlerin buluştuğu AVM’si, geleneksel mimarinin sembolü cumbalı ve yüksek tavanlı evleri ile Residence hizmetlerini bir arada sunan Optimist Residence ile İstanbul’a yeniden âşık olacaksınız.

OPTİMİST GARANTİ İLE TASASIZ EV SAHİBİ OLMAK…

Optimist Residence projesinde her ihtiyaca göre dizayn edilmiş, 61 metrekareden  198 metrekareye kadar değişen büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Kişiye özel ödeme planlarının uygulandığı projede 3 bin 100 TL’den başlayan sıfır faizli taksit imkânı da sunuluyor. Firmanın sunduğu Optimist Garanti ise ev almayı düşünenlere oldukça cazip geliyor. Taksit erteleme, kiracı önceliği, koşulsuz iade, ödeme planı yapılandırması ve hemen tapu devri gibi ayrıcalıkları barındıran garanti sayesinde tüketicinin içi artık çok rahat.

Tel: 444 30 67
Web: www.optimistresidence.com.tr


projeye sor