ÖYK Sümer Holding'e ait taşınmazların satışını onayladı

ÖYK Sümer Holding'e ait taşınmazların satışını onayladı ÖYK Sümer Holding'e ait taşınmazların satışını onayladı

ÖYK,Sümer Holding'e ait Adıyaman'daki iki taşınmazın satışını onayladı

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) Sümer Holding A.Ş'ye ait Adıyaman'daki iki taşınmazın bir milyon 565 bin dolarla en yüksek teklifi veren Fahri Bozdoğan'a satılmasına karar verdi. Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) Sümer Holding A.Ş'ye ait Adıyaman'daki iki taşınmazın bir milyon 565 bin dolara Fahri Bozdoğan'a satışını onayladı.

Resmi Gazete'de yayımlanan ÖYK kararına göre, Sümer Holding'e ait Adıyaman'daki, iki taşınmazın bir milyon 565 bin dolarla en yüksek teklifi veren Fahri Bozdoğan'a satılacak.

Fahri Bozdoğan'ın ihale şartlarını yerine getirmemesi halinde sırasıyla ihalede bir milyon 560 bin dolar veren Abuzer Canan Dereci'ye, bir milyon 555 bin dolar veren Ekrem Abacı'ya, bir milyon 540 bin dolar veren Miraykent İnşaat Mühendislik Nakliye Tekstil Doğalgaz Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ye, bir milyon 515 bin dolar veren Cihan Yetkin'e, bir milyon 504 bin dolar veren Hüseyin Karatekin'e satılmasına karar verildi.

İhale Şartları Belgesi çerçevesinde sözleşmenin imzalanmaması durumunda her bir şirketin geçici teminatı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na gelir olarak kaydedilecek.