Palms Residence resimleri!

Palms Residence resimleri! Palms Residence resimleri!

Firma: Öğer İnşaat

Proje: Palm Residence

Palms Residence resimleri haberimizde yer alıyor. Şişli'de hayata geçirilen ve fiyatları stüdyo dairelerde 338 bin dolardan başlangıç gösteren projede minimum yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor...Öğer İnşaat tarafından Şişli'de hayata geçirilen Palms Residence, 5 katlı 2 blok olarak planlandı. Projede toplam 340 adet daireye yer veriliyor.


Palms Residence Bomonti, stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri ile yükseliyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor.


6 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan Palms Residence, sauna, spa merkezleri,lobi hizmetleri, güvenlik, concierge, rezervasyon hizmetleri, uyandırma servisi, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center gibi özelliklere sahip.


Yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabilen Palms Residence Projesi, 45 metrekare ile 164 metrekare arasında değişen konut alanları ile geniş konut seçenekleri sunuyor.


Metrekare birim fiyatları 7 bin 500 dolardan başlayan  Öğer İnşaat  Palms Residence, adres ve fiyat bilgilerinin ayrıntıları için (0212) 233 18 88 numaralı telefonu arayarak satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Palms Residence resimleri


 


Palms Residence resimleri


 


Palms Residence resimleri


 


Telefon: (0212) 233 18 88

Web Adresi: www.bomontipalms.com.tr

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com
projeye sor