26 / 06 / 2022

Park Mozaik'te yaşama derinlik katan 9 meydan açıldı!

Park Mozaik'te yaşama derinlik katan 9 meydan açıldı!

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde inşa edilen Park Mozaik projesi sonbaharı düzenlediği barbekü partisi ile karşıladı. Sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veren projede tam 9 ayrı tematik meydan yer alıyor...Gayrimenkul sektöründe 50 yıla varan tecrübeleri ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen Park MOZAİK sonbaharı düzenlediği barbekü partisi ile karşıladı. Başkentin, TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’in tematik meydanlarının kullanıma açılmasının kutlandığı barbekü partisinde Park MOZAİK sakinleri komşularıyla bir araya gelme fırsatı yakaladı.

 

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde inşa edilen Park MOZAİK, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. 50 bin metrekareye yakın tematik alana sahip Park MOZAİK’te tam 9 ayrı tematik meydan yer alıyor. Park MOZAİK’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek Sanat Merpenleri bulunuyor. Canlı Meydan’da; piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor. Park MOZAİK sakinleri Okuma Meydanı’nda mor salkımların altında kitap okuyarak, ister mis kokulu çiçekleriyle Aromatik Meydan’da veya açık havada yoga keyfi yaşatan Mistik Meydan’da vakit geçirebiliyorlar.

 
Barbekü partisi ile Park MOZAİK sakinleri sonbaharın son sıcak günlerinde tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirdi. Çocukların da unutulmadığı barbekü partisinde çocuklar palyaçolar, özel yüz boyama etkinliği ve şişme oyun alanlarıyla unutulmaz anlar yaşarken pamuk şekerlerinin de tadını çıkardı.

 

Park Mozaik te yaşama derinlik katan 9 meydan açıldı!

 

Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ve MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.

 

2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini gören Park MOZAİK, 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kuruluyor. Öyle ki; özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliğiyle yaşamı mutluluğun rengine boyuyor.

Park MOZAİK, elverişli konumu ile de şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı veriyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park MOZAİK’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün. 

 

Park MOZAİK Leed Gold adayı 


Park MOZAİK’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de Leed Gold sertifikasına aday olması. Gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasının sahibi olmak için projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. TEPE ve MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park MOZAİK projesinin Leed Gold adayı olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park MOZAİK, Ankara'da bu sertifikayı alan ilk konut  projesi olma özelliği taşıyacak. 


Web: https://www.parkmozaik.com.tr/
Tel: 0312 217 56 56