Park Residences Cadde: Four Winds Residence'ın adı değişti!

Park Residences Cadde: Four Winds Residence'ın adı değişti!

Firma: Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş

Proje: Park Residences Cadde


Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş'nin sahip olduğu Park Residence Cadde'de daire tipleri 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Fiyatlar 4 bin 500 dolar'dan başlıyor.


Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, İstanbul’un en özel noktası olan Bağdat Caddesi’nde yer alan ve yaklaşık 20 dönümlük peyzaj alanına sahip Park Residences Cadde, sunduğu sinema ve tiyatroları ile kültürel olanakların yanında, plajları ve sahil yürüyüş/koşu parkurları, parkları, doğal zenginliği, farklı alışveriş ve yeme-içme deneyimi, Kalamış marinası ile cadde kültürünü sakinlerine fazlasıyla yaşatıyor. Toplam 341 konuttan oluşan, Göztepe Parkı ve Özgürlük Parkı’nın arasındaki çok önemli bir lokasyondaki Park Residence Cadde'de  daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.


Park Residences Cadde: Four Winds Residence


Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar Anadolu Yakası’nın en iddialı projelerinden biri olarak hayata geçen Park Residences Cadde ile ilgili yaptığı açıklamada “Projeyi satın alırken inşaat kalitesinin çok iyi olduğunu biliyor, projenin Bagdat Caddesinin kalbindeki merkezi lokasyonuna çok güveniyorduk. Bizler,  Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş  olarak, projenin üzerine kendi vizyonumuzla birçok yeni hizmet ekledik. Tüm bu artılarımızla birlikte emsallerine göre çok avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz ve metrekare fiyat aralıkları 4.500 – 8.500 Dolar arasında değişen dairelerimiz, evine hemen taşınmak isteyen, Bağdat Caddesi’nin merkezinde, geniş  bir peyzaj alani icinde ve manzaraya hakim yasamak isteyen ailelerin tercihi olacak.  Sadece Kadıköy’ün değil, İstanbul’un da en önemli projelerinden biri olan Park Residence Cadde, inşaat kalitesiyle, merkezi lokasyonuyla, 360 derecelik İstanbul manzarasıyla, sosyal donatılarıyla ve tüm bunları benzerlerine oranla çok daha uygun koşullarla satışa sunmasıyla fark yaratacak’’ diye konuştu.


Park Residences Cadde: Four Winds Residence


Park Residences Cadde, sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor. Proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.


Park Residences Cadde: Four Winds Residence


Eşsiz manzarası ve konumu mimari detaylarla da bütünleşen Park Residences Cadde’nin dekorasyonunda Schuco marka alüminyum doğrama, ithal doğal ahşap kaplama ve lake daire içi kapılar, çelik üzerine özel ahşap kaplama daire dış kapıları, ıslak zemine özel yapım granit seramik, birinci sınıf plank lamine parke, İtalyan modüler sistem ahşap mutfak dolaplar, vitrifiye banyo ve ideal standart armatürler, her odada sıcaklık ve soğukluk kontrol panel sistemi bulunuyor. Park Residences Cadde’nin daire içi akıllı ev sistemi yapısı ise, Bağdat Caddesi’nde yer alan konutların hiçbirinde yer almayan özelliklerden bir diğeri olarak ön plana çıkıyor.


Park Residences Cadde: Four Winds Residence


Şehrin kalbi Bağdat Cadde’sinde yer alan Park Residences Cadde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 20 km, Kadıköy’e 3 km, Boğaz Köprüsü’ne 12 km, FSM Köprüsü’ne 17 km ve Taksim’e 15 km mesafede konumlanıyor.
VİDEO: Park Residences Cadde reklam filmi!İletişim:

Web: parkresidencescadde.com

Tel: 02165081880projeye sor