Parkcity'de ‘Anahtar Kredi' ile ev alma fırsatı

Parkcity'de ‘Anahtar Kredi' ile ev alma fırsatı


Arıkan Yapı yatırımcılarına, Parkcity'de ‘Anahtar Kredi' ile ev almanın en kolay yolunu sunuyor.


Parkcity konutları,  ‘Anahtar Kredi ‘ ile peşin ödemede  yüzde 10 indirim, 24 aya kadar yüzde 0 faiz , 24 ay sonrası 48 aya kadar yüzde 0.90 faiz ve yarısı peşin, kalanı 12 taksitle yüzde 5 indirim imkanlarıyla yatırımcılarını bekliyor.

Arıkan Yapı tarafından oluşturulan ‘'Anahtar Kredi'' çerçevesinde 48 aya varan vadelerle ve yüzde 0.90 faiz oranıyla ev sahibi olmak çok kolay olup, proje 2009 Aralık ayında teslim edilecek. Yatırımcılarına yepyeni bir konut edinme formülü sunan ‘Anahtar Kredi' ile konut sahibi olmak isteyenlerin , yanlarına yalnızca nüfus kağıtlarını alarak Parkcity Satış Ofisi'ne gitmeleri yeterli olacak.

Bahçeşehir bölgesinin yeni çekim merkezinde hızla yükselen Parkcity projesinde 1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan toplamda 383 konut bulunuyor. Balkon kültürünü tekrar canlandıran Parkcity konutları, bünyesinde 8 metrekare ve 15 metrekarelik alana sahip balkonlara yer veriyor. Konut alanlarının dışında bağımsız bir nitelikte konumlandırılmış olan 48 mağazadan oluşan Parkshops ve 38 ofisten oluşan Parkofis, Parkcity sakinlerinin hizmetinde olacak. Bölgenin ilk ofis binası olan Parkofis ve yol boyu mağazalardan oluşan parkshops yatırımcılara yüksek kazanç vaat ediyor.

Parkcity projesi, konutların en büyük problemi olan park sorununu yeraltında projelendirdiği toplam 28 bin metrekarelik kapalı otoparkları ile çözüyor. Otoparklardan dairelere direkt ulaşım sağlanıyor ve böylece bahçe alanlarında araç trafiği kaldırılmış oluyor. Proje bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzu, çok amaçlı spor alanı, çocuk oyun parkları, ve Parkcafe yer alıyor. Güvenlik unsurlarının en üst düzeyde olduğu projede üç güvenlik noktası bulunmakta olup, proje 24 saat kapalı devre kamera sistemi ile gözetim altında olacak.

Satışa çıkması ile birlikte adından çok söz ettiren, cazip fiyatlarıyla ve kalitesiyle konut sahibi olmanın hayalini kuranların ilgisini kısa sürede üzerine çeken ve yatırımcısına yüksek kazanç sunan Parkcity projesinde ikinci fırsat sunuluyor.

Her türlü ihtiyaca yürüme mesafesinde olan Parkcity, sakin ve güvenli bir hayatı, şehrin merkezinde yatırımcılarına garanti ediyor.

Satış Ofisi: 0 212 672 55 25

www.parkcity.com.tr