Pelican Hill Residence'da 246 bin YTL'ye!

Pelican Hill Residence'da 246 bin YTL'ye!

Pelican Hill Residence'da fiyatlar 246 bin YTL ile 770 bin YTL arasında değişiyor..Keleşoğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece'de inşa edilen ve toplam arazi alanının 75 bin metrekare olduğu projede blokların toplam inşaat alanı yaklaşık 112 bin 500 metrekare. Verona, Siena, Messina, Coruna, Lerida, Almonte, Sevilla. Vittoria, Valencia, Granada isimli 10 bloktan meydana gelen Pelican Hill Residence, toplam 686 daireden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 100 ile 260 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri isteğe göre 1+1'den 7+1'e kadar uzanabiliyor. Proje özellikle bu farklı daire tipleriyle dikkat çekiyor.
Projede büyüklükleri 100 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 246 bin YTL ile 770 bin YTL arasında değişiyor. Pelican Hill Residence'da 25 bin metrekare büyüklüğünde bir de rekreasyon alanı bulunuyor. Bu alan içinde yürüyüş parkurları, göletler, basketbol sahaları ve tenis kortlarının yanı sıra hobi bahçeleri, mini golf, anfi tiyatro ve seyir teraslarına yer veriliyor.
Mart'ta satışa sunulan projede fiyatlar dolardan YTL'ye çevrildi. Aynı zamanda yüzde 20 peşin ödemek koşuluyla şirket kendi bünyesinde 48 ay yüzde sıfır faizle vade uyguluyor.

Pelican Hill Residence'ta bulunan sosyal tesis alanı ise 1.000 m2 büyüklüğünde. Sosyal tesislerde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor merkezi ve kafeler dışında ayrıca site sakinlerine hizmet etmesi amacıyla tasarlanmış bin 500 metrekarelik mini bir ticaret merkezi de bulunuyor. Ticaret merkezinin içinde marketlere, pet-shoplara, restoranlara, eczaneye, kuru temizlemeye, pastaneye, kuaföre ve çeşitli alışveriş mağazalarına yer verildi
Pelican Hill Residence'ta açık ve kapalı otopark bulunurken siteye giriş çıkışlar kontrollü olarak tek noktadan gerçekleştiriliyor

www.pelicanhillresidence.com

0 212 886 54 95