Pera Gümüşlük Evleri'nde metrekaresi 2 bin 500 dolar!

Pera Gümüşlük Evleri'nde metrekaresi 2 bin 500 dolar!

Firma: Perataş İnşaat

Proje: Pera Gümüşlük Evleri


Bodrum Gümüşlük'te hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri projesinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 2018 yılında teslim edilecek projede metrekare birim fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor..


Perataş İnşaat hayata geçireceği ilk gayrimenkul projesi için Bodrum'u seçti. Bodrum Gümüşlük'te inşa edilecek  Pera Gümüşlük Evleri  isimli proje 10 dönüm arazi üzerinde yer alacak.


Pera Gümüşlük Evleri'nde 20 adet 2 oda 1 salon ve 44 adet 4 oda 1 salon bahçeli ya da teraslı dairelerden oluşacak. 


Pera Gümüşlük Evleri'nin proje değeri 25 milyon dolar olarak açıklandı. 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek projede metrekare birim fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor. 


Pera Gümüşlük Evleri'nin inşaat çalışmaları 6 ay önce başladı ve kaba inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Projenin örnek dairesi ziyarete açıldı.


Perataş İnşaat’ın CEO’su Ahmet Karaçöl, ". Örnek daireleri ziyarete açtık. Bünyesinde özel plaj, güneşlenme terasları, açık havuzu, spor merkezi, sauna, yürüyüş alanları ve yeme içme hizmeti de verecek olan sosyal tesisler bulunduran projenin planlanan teslim tarihi 2018’in son çeyreği. Emsal projelere oranla daha uygun fiyat ve ödeme şartlarına sahip olan projemizin lansmana özel metrekare satış fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor. 12 ay yaşamaya müsait evler tasarladık" dedi.


Web: http://www.peratas.com/


projeye sor