Plastform İnşaat'tan yeni yıla özel ev alana araba hediye!

Plastform İnşaat'tan yeni yıla özel ev alana araba hediye! Plastform İnşaat'tan yeni yıla özel ev alana araba hediye!

Çanakkale’de özgün projeler üreten Plastform Mimarlık İnşaat yeni yıla özel hazırladığı kampanyada ev alana araba hediye ediyor..


Yapı sektöründe 34 yıllık deneyime sahip Plastform Mimarlık İnşaat; yeni yılda yeni bir hayat sunan çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Çanakkale’de, oturuma hazır haldeki Sırça Köşkler, Paragon, Çeşmi Bülbül Yalıları ve Alize Evleri olmak üzere 4 projeden birinde ev alan herkese çekilişsiz kurasız son model bir araba hediye ediliyor. Kampanya 31 Aralık’a kadar sürecek.

Çanakkale’de özgün projeler üreten Plastform, şehrin en önemli lokasyonları üzerinde inşa ettiği, sıfır risk taşıyan, bitmiş ve oturma hazır haldeki 4 proje ile yeni yıl için inanılmaz bir fırsat sunuyor. 

Seçilen ev tipine göre araba modellerinin değiştiği kampanyada, 2+1 alana C Elysee serisi, 3+1, 4+1 ya da yalı alan herkese ise C3 serisi son model bir Citroen araba hediye edilecek. 

450 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Yeni yılda yeni evi ve arabası ile yepyeni bir hayata başlamak isteyenler için çok özel fiyat seçenekleri sunulan kampanyada, son model arabanın ön koltuğunda ev anahtarı da teslim edilecek. 

Toplamda 50 dairenin satışa sunulacağı kampanyada dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor ve 1.2 milyon TL’ye kadar çıkıyor.
 
www.plastformmimarlik.com