Polimeks Holding web sitesini yeniledi!

Polimeks Holding web sitesini yeniledi! Polimeks Holding web sitesini yeniledi!

Hayata geçirdiği projelerinde mimariye, tasarıma ve sanata katkı sağlamayı hedefleyen Polimeks Holding, bu anlayışını yansıtan yeni web sitesini yayına aldı.Hayata geçirdiği projelerinde mimariye, tasarıma ve sanata katkı sağlamayı hedefleyen Polimeks Holding, bu anlayışını yansıtan yeni web sitesini yayına aldı. Polimeks.com adresli yeni web sitesi, Polimeks Holding’in sanatla şekillenmiş kurumsal kültürüne damgasını vuran; mimari yönü kuvvetli tasarım anlayışını, insana, doğaya, sanata ve spora olan toplumsal katkısını ve 20 yıllık hikâyesini özgün ve zengin bir içerik ile anlatıyor.


Polimeks Holding, iş yapış şekillerinde ve topluma dokunan her alanda sanatla yakın bağ kuran kurumsal kültürü ile fark yaratırken, bu modern ve yenilikçi kurumsal kültürünü şimdi yeni web sitesine taşıyor. Modern tasarım anlayışıyla hazırlanan web sitesi, Polimeks’in projelerini yüksek görsellikle ve zengin fotoğraf içeriği ile ziyaretçilerine sunuyor.


Polimeks Holding’in yeni web sitesi, Polimeks İnşaat’ın 20 yıl boyunca hayata geçirdiği, birçok uluslararası ödüle layık görülen prestijli projelerini ve sanatla bütünleşmiş kurum kültürünü ziyaretçilerine anlaşılır bir şeklide aktarma fikrinden yola çıkarak oluşturuldu. Web sitesi, Polimeks Holding’in öne çıkan projelerini anlatan dinamik bir teaser film ile açılıyor. Projelerden detaylar, yapı siluetleri, Polimeks ofislerinden görüntüler, Polart Depo sanat koleksiyonunda bulunan eserler ve sosyal sorumluluk projeleri, web sitesinin önemli içerik elementleri arasında yer alıyor.


Teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanların başında gelen inşaat ve mimari alanında faaliyet gösteren Polimeks’in yeni web sitesi, kolay kullanılır arayüzü ile öne çıkıyor ve her türlü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.


20 sene önce kurulan Polimeks, dünyanın en itibarlı ekonomi dergilerinden biri olan Fortune’un hazırladığı "Fortune 500- Türkiye’nin En Büyük Şirketleri" 2014 listesinde 30. sırada, “Capital 500” 2014 listesinde ise 35. sırada yer almıştır. Polimeks, saygın uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record’un (ENR) “En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesinde 62. sıraya yükselirken, listedeki Türk firmaları arasında 3. sırada yerini almıştır.


www.polimeks.com