15 / 08 / 2022

Profilo'da babalara özel klimada vitamin c filtre!

Profilo'da babalara özel klimada vitamin c filtre!

Profilo’nun yeni ürünü Bio Model klimalar ile babaların klima ayarları hep aynı kalıyor evin havası tertemiz oluyor...


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri,  Babalar Günü’ne özel hediye önerileriyle aşırı sıcaklarda ferahlatacak çözümler sunuyor. Yüksek enerji tasarruflu Profilo klimalar, yenilikçi özellikleri ve uygun fiyatları ile yaklaşan yaz aylarında Babalar Günü’nün en ideal hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.  


Babalar için klimada Vitamin C filtresi ile tanışmanın tam zamanı! 

Profilo klimaların vitamin C filtreli modelleri sağlıklı bir serinlik sunarken, salgıladıkları Vitamin C öğeleri sayesinde hem ortamın stresini azltıyor hem de antibakteriyel özelliğiyle de havanın derinlenmesine temizlenmesinde önemli rol oynuyor. 


Profilo inverter klimalar yüksek enerji tasarrufu için her zaman en iyi seçenek! 

Estetik çizgisi ile öne çıkan Profilo inverter klimaların serinletme, nem alma ve ısıtma seçeneklerinde en enerji tasarruflu seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Yeni Profilo Bio Model Split Klima ile hedef  sağlıklı serinlik ve daha dazla kullanım kolaylığı!

Profilo ailesinin yeni ürünü Bio Model klimalar yüksek sterilizasyon gücüne sahip  Bio Filtresi ile bakterilerin yüzde 95’ten fazlasını ve küçük tozların yüzde 99’unu tutarken bulunduğu ortamın havasını etkin bir şekilde temizliyor. Bio Filtre, bakteri barındırmayan yapısı ve zahmetsizce çıkarılıp temizlenebilme özelliğiyle de hem temiz bir hava hem de kullanım kolaylığı sunuyor. Profilo’nun Bio Model klimalarında bulunan zaman ayarı ise klimanın istenilen saatte açılıp kapatılabilmesini sağlıyor ve böylelikle evlerde serinlik için beklemeye gerek kalmıyor. 


Sağlığa zararlı gaz ve kokuları verimli şekilde yakalayıp parçalayarak tutan Bio Filtre sayesinde kanser yapıcı etkisi olan ve insan sağlığına son derece zararlı olan formaldehit kirliliğini etkin bir şekilde önleyerek ortama temiz ve ferah bir hava sağlıyor.