03 / 12 / 2023

Propa Aura Residence'ta 160 bin TL'ye! Sıfır faizle!

Propa Aura Residence'ta 160 bin TL'ye! Sıfır faizle!

Propa Aura Residence'ta ister yüzde 1 peşinatla, ister 60 ay 0 faizle residence fırsatı...Kartal´ın merkezinde inşa ettiği delüks residence projesi AURA´da satışa çıktıkları andan itibaren çok cazip fırsatlar sunan Propa İnşaat, şimdi de deyim yerindeyse "yok artık" dedirtecek bir kampanya düzenledi. Yüzde 50 peşinat ödeyenlere 60 ay vadede yüzde sıfır faizli ödeme planı hazırlayan Propa, başka bir alternatif olarak sadece yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkânı da sağlıyor. Yani AURA´da peşinatı olup uzun vadede faiz ödemek istemeyenler, peşinatı olmayanlar ya da parasını elinde tutarak taksitle ev almak isteyenler için çok özel ödeme planları mevcut. Kısa bir süre devam edecek bu kampanya yoğun talep gören 1+1´ler ve 2+1´ler için geçerli. Projede yer alan 3+1´ler ise kısa zamanda tükenmiş durumda.

1+1 dairelerin 160 bin TL, 2+1´lerin ise 282 bin TL´den başladığı AURA´da uygulanacak ödeme planlarının ayrıntıları ise şöyle: Yüzde 1 peşinat yatıranlar 24 ay sıfır faizli ödeme planından yararlanabiliyor. Yüzde 30 peşinata 36 ay, yüzde 40 peşinata 48 ay, yüzde 50 peşinata ise tam 60 ay sıfır faizli ödeme planı uygulanıyor. Bu sayede faiz maliyetleri hiçbir şekilde tüketicilere yansımıyor, ev almak bir o kadar daha kolaylaşıyor.

Kartal´ın merkezinde, E-5´e ve Kartal-Kadıköy metro durağına 20 metre yürüme mesafesinde ve TEM bağlantı noktasında konumlanan AURA, merkezi konumunun yanı sıra tümü güney cepheli ve adalar manzaralı lüks daireleri, residence hizmetleri ve üstün sosyal donatıları ile konforlu ve seçkin bir yaşamın kapılarını aralıyor.

7/24 güvenlikli olarak residence hizmetlerinin sunulacağı projede, AURA CLUB ismiyle hizmet verecek sosyal donatılar arasında; ebeveyn ve çocuklar için açık yüzme havuzu, fitness spor salonu, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkuru ile çocuk oyun alanları bulunuyor. Çevresi AVM´ler ve hastanelerle donatılmış olan AURA, ev sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek eşsiz bir proje. İstenirse daireler home office olarak da kullanılabiliyor. Bu da hem çalışan kesime hitap ediyor hem de projenin prim potansiyelini yükseltiyor.

AURA´nın gerek lokasyonu gerekse üstün özellikleriyle çok ilgi gördüğünü ve kısa sürede yüzde 40´ının satıldığını açıklayan Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, yeni ödeme kampanyaları ile ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenler için reddedilemeyecek bir kapı açtıklarını belirtti. "Kredi faizlerinin düştüğü bu dönemde biz bir adım daha ileri gidiyoruz ve faizi sıfırlıyoruz." diyen Özçiçek, tüketicileri ev alma kararı vermeden önce mutlaka AURA´ya beklediklerini vurguladı. 

Propa AURA Residence´a 0216 671 19 21 numaralı telefondan ya da  www.propaaura.com sitesinden ulaşmak mümkün.

Geri Dön