Çukurova Balkon

Q Studio Esentepe'de 235 bin dolara stüdyo! Yüzde 5 peşinat!

Q Studio Esentepe'de 235 bin dolara stüdyo! Yüzde 5 peşinat! Q Studio Esentepe'de 235 bin dolara stüdyo! Yüzde 5 peşinat!

Firma: Toya Grubu

Proje: Q Studio Esentepe

Toya Yapı, yapımı devam eden, yepyeni bir yaşam konsepti ile tasarlanan kullanışlı ve konforlu, kolay ödeme seçenekleri sunan Q Studio Esentepe’yi yedi ay sonra teslim edecek. Q Studio Esentepe'de 235 bin dolara stüdyo daire seçenekleri bulunuyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Toya Yapı tarafından İstanbul’un kalbi Şişli Esentepe’de inşa edilen Q Studio Esentepe, stüdyodan 3+1 ‘e kadar uzanan seçenekleri ile kullanışlı ve konforlu bir hayatın kapılarını açıyor.

 

Toya Yapı, yapımı devam eden, yepyeni bir yaşam konsepti ile tasarladığı kullanışlı ve konforlu Q Studio Esentepe’yi yedi ay sonra teslim edecek. Fonksiyonel çözümlerle yaşama alanlarının ihtiyaca göre genişleyebildiği Q Studio Esentepe’de Intense ve Crystal olmak üzere iki tip dekorasyon seçeneği bulunuyor. Sadece %5 peşinat ile 12 ay taksit erteleme imkanı sağlayan Q Studio Esentepe’de daireler beyaz eşya ve ankastreleriyle birlikte teslim edilecek. Hem şehrin kalbinde hem de kalabalıktan uzak sessiz ve sakin bir konumda yer alan Q Studio Esentepe’de daireler 235.000 $’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


4 bin metrekare inşaat alanına sahip az katlı olarak insa edilen olmak üzere inşa edilen Q Studio Esentepe’de tüm dairelerin yer döşemelerinde birinci sınıf lamine ahşap parke, Avrupa standartlarında seramik yer kaplamaları kullanılıyor.  


Amerikan Yeşil Binalar Konseyi’nin verdiği LEED® for Homes™ Sertifikası adayı olan  Q Studio Esentepe, çevreye saygılı, yarınları düşünen, karbon salınımı düşük, enerji verimliliği yüksek yapısı ile hem doğayı  koruyor hem de enerji tasarrufu ile düşük aidat avantajı sunuyor.

Q Studio Esentepe akıllı bina özelliği ile ev sahiplerine büyük kolaylık sağlayacak. Perde/jaluzi, ev içi güvenlik, aydınlatma kontrolü gibi elektrikli tüm sistemlerin kontrolü; yönetim ile bağlantı/haberleşmenin de dahil olduğu tüm ihtiyaçları touch panel üzerinden karşılamak mümkün.

Metrobüs’e 5, Büyükdere Caddesi ve metroya 1 dakika, Taksim’e ve Maslak’a 10 dakika, Boğaz’a 12 dakika mesafede bulunan, tüm toplu ulaşım yollarının ortasında konumlanan Q Studio Esentepe, yaşamınızı kolaylaştırıyor. 


Telefon: 0212 229 66 77

Web adresi: qstudioesentepe.comprojeye sor