10 / 08 / 2022

Radisson Avrupa Tem İstanbul yıl sonu açılacak!

Radisson Avrupa Tem İstanbul yıl sonu açılacak!

Radisson Hospitality AB İstanbul'daki 16'ıncı tesisini yıl sonu açıyor. 140 dairelik rezidans Avrupa Tem Konut Kompleksi içinde yer alıyor. Radisson Hotel Group'un bir parçası olan Radisson Hospitality AB, Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul'u yıl sonu açmayı planlıyor. Avrupa Tem Konut Kompleksi içinde yer alan 140 dairelik proje kısmi tadilattan sonra açılacak. Bir yatak odalı, ili yatak odalı ve üç yatak odalı olmak üzere farklı konaklama üniteleri mevcut. Ayrıca, rezidansta hem kısa, hem de uzun süreli konaklamalar için iyi donanımlı bir spor salonu ve kapalı yüzme havuzu da dahil olmak üzere bir SPA bulunmaktadır. 


Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, Radisson Hotel Group Genel Müdür Yardımcısı ve Baş Geliştirme Yöneticisi Elie Younes, “Türkiye'de otelcilik sektöründe olumlu bir büyüme trendi görüyoruz. İstanbul'da Radisson markası altındaki ilk rezidans projesinin ardından, bir başka mükemmel tesis daha getirmekten mutluluk duyuyoruz. Ortaklarımıza devam eden güvenleri ve bu üçüncü stratejik katkıları için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bu otel ile Radisson Hotel Group, şehirdeki 16 tesisiyle İstanbul'un önde gelen üst düzey işletmecisi olarak yerini güçlendirmiştir” ifadelerini kullandı.

 Radisson Avrupa Tem İstanbul yıl sonu açılacak!

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul yatırımcısı Süleyman Çetinsaya: “Radisson Hotel Group ile olan ilişkimizi daha da genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Kayseri ve Vadistanbul'daki başarılı lansmanlardan sonra, bu yeni projenin başka bir başarı olacağından ve Radisson'un Türkiye'ye ve dünyaya getirdiği hizmet ve marka bilinirliğinin kalitesini göstereceğinden eminiz.” dedi.


Radisson Residences Avrupa Tem nerede? 

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, yeni İstanbul Havaalanı’na araçla yaklaşık 30 dakikadır ve rezidansı şehre bağlayan E80 otoyolunun en yakın çıkışına sadece 400 metre mesafede yer alıyor.