Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Remzi Doğaner tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.
Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ŞİRKETİ 500 bin TL sermaye ile bugün Remzi Doğaner tarafından kuruldu. 


Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları,fabrikalar,yollar,baraj ve göletler,park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Rdf İnşaat Elektrik Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Abdurrahmangazi Mahallesi Yabangülü Sk.No:10/15 Sancaktepe