Real Merter projesi nerede, adres, iletişim, satış ofisi!

Real Merter projesi nerede, adres, iletişim, satış ofisi!


Firma: Oliv Yapı-Vizyon Yapı

Proje: Real Merter


Real Merter projesi nerede, adres, iletişim, satış ofisi ve konum bilgileri haberimizde yer alıyor. Real Merter Evleri'nde metrekare birim fiyatı 4 bin 677 liradan başlıyor...Real Merter projesi Oliv Yapı ve Vizyon Yapı tarafından İstanbul Güngören'de hayata geçiriliyor. Real Merter Evleri projesi 248 adet konut ve 157 adet ticari birimden meydana geliyor.


Real Merter Evleri projesi Güngören'de Mimar Yahya Baş Stadı'nın yanında yükseliyor. Real Merter Evleri Güngören projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.


Güngören Real Merter teslim tarihi 2017 yılının ilk çeyreği olarak belirtiliyor. Real Merter Evleri Güngören projesinde daire büyüklükleri 66 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.


Real Merter Evleri Güngören projesinde yüzde 25 peşinatla banka kredili olarak ya da yüzde 50 peşinatla 12 ay vade farksız olarak taksitli ödemeler yapılıyor. Real Merter'de metrekare birim fiyatı 4 bin 677 liradan başlıyor.21 soruda Real Merter Projesi!Real Merter satış ofisi!

Real Merter adres: Atatürk Caddesi No: 51 Merter, Güngören, İstanbulReal Merter projesi nerede?


Real Merter projesi nerede, adres, iletişim, satış ofisi!


Tel: 444 48 51

Web: www.realmerter.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor