Regnum Astrum Towers'ta sıfırlı kampanya!

Regnum Astrum Towers'ta sıfırlı kampanya!


Regnum Astrum Towers projesinde kalan son 200 daire için yeni bir kampanya başlatıldı.


Gayrimenkul sektörünün hareketlilik kazanması için proje sahiplerininde sektör için çalışması gerektiğini söyleyen Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, bankalarla yapılan anlaşmalar sonucunda Astrum Towers projesinde kalan son 200 daire için inanılmaz  kampanyaya başladıklarını da duyurdu.

Kampanya sayesinde birçok insanın zorlanmadan Astrum Towers'tan ev sahibi olabileceğinin altını çizen Öztürk, `' İster % 0 peşinatla isterseniz 48 ay % 0 faizle evinizi satın alın, tapunuzu hemen alıp, 7 ay sonra yaşamaya başlayın'' dedi.

140 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışın devam ettiği Astrum Towers projesinde, %90 oranında banka kredisi kullanmak mümkün. Kampanyanın bir diğer dikkat çekici özelliği ise alışılagelmişin aksine müşteriler, %10 oranındaki peşinatı da evlerini teslim almadan hemen önce, Mayıs 2009'da ödeyebilecek ve  %0'dan başlayan faiz oranlarıyla ev sahibi olabilecek.

Bu cazip fiyat ve ödeme kolaylıkları ile son 200 dairenin satışının yapıldığı Astrum Towers'dan ev alanlar, tapularını hemen alıp Mayıs 2009'da da yaşamaya başlayabilecekler.

Projenin görselleri için tıklayınız...

Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk sektörü değerlendirdi

Satış Ofisi : 0 212 620 71 71

www.regnum.com.tr