29 / 06 / 2022

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..Başkent Ankara'da yükselen Regnum Sky Tower'da yeni yıl öncesi kampanya başlatıldı. Kampanya dahilinde "yüzde 18 KDV bizden" ve 30 ay sıfır faiz kampanyası sunuluyor. İş yaşamını prestijli ofislerde geçirmek ve Regnum'lu olmak isteyen kimslere iki avantaj birden sunuluyor.

 

Regnum Sky Tower da yeni yılda KDV yok!

 

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirdikleri kulede, yaşamın başladığını belirten OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Bu kulenin iş verimini artıracağına dair sözümüzün şimdi gerçekleştiğini görmenin onurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda  Ankara  iş dünyasına sunduğumuz bu büyük katkı nedeniyle de çok mutluyuz. Bizden ofis almak isteyenler, bir süredir geçen yıl sonu yaptığımız KDV kampanyasına benzer bir ödeme kolaylığı talep ediyorlardı. Şimdi bir değil, iki avantaj birden sunuyoruz. Yüzde 18 KDV bizden kampanyasını yeniden başlattık. Üstüne ayrıca 30 ay sıfır faizle ödeme kolaylığı getirdik. Yani hem KDV avantajından yararlanacaklar hem de ofislerine çok kolay ödeme planı ile sahip olabilecekler. Kısaca, Regnumlu olmak isteyenler 2018’de hayallerindeki ofiste yerlerini almış olacak” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

REGNUM SKY TOWER

 

İş ve yaşamı bir araya getiren özellikleriyle dikkati çeken  Regnum Sky Tower'da mesai Kasım 2016 itibariyle başladı.

 

Regnum Sky Tower'da kapalı yüzme havuzundan, şehir manzaralı gezi terasına; spor merkezinden, sinemasına; eğlence ve playstation odalarından, Happy Hour Lounge’a; 2 bin 500 metrekarelik anti-stres bahçesinden, misafir otoparklarına yer veriliyor. 

 

Regnum Sky Tower, sunduğu rahat ve keyifli iş ortamı sayesinde iş verimini maksimuma çıkarıyor.


http://regnumskytower.com.tr/