Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Rıfat Çapa tarafından 80 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 80 bin TL sermaye ile bugün Rıfat Çapa tarafından kuruldu. 


Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -Insaat taahhüt ve müteahhitlik isleri yapmak, resmi ve özel insaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kurulusların insaat isleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, is hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarsı magaza, pazar isyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, saglık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul insaatı, egitim merkezleri, ögrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik ......ve anasözleşmesinde yazılı işler.Ressan Çelik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres; Siyavuşpaşa Mah.Sardunya Sk. N.9 A Bahçelievler