01 / 07 / 2022

Rixos Sharm El Sheikh dünyanın en iyi 10 resort oteli arasına girdi!

Rixos Sharm El Sheikh dünyanın en iyi 10 resort oteli arasına girdi!

Trip Advisor, Rixos Sharm El Sheikh otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi. 45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisi değerlendirildi.45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama, restoran ve gezi tesisini değerlendiren dünyanın en büyük seyahat sitesi “Trip Advisor”, 2014 Travelers Choice Ödülleri kapsamında “Rixos Sharm El Sheikh” otelini dünyanın en iyi 10 resort oteli arasında gösterdi.


Trip Advisor listesinde 'Rixos Sharm El Sheikh'ilk 10’da yer alarak Türk otelcilik sektörü için çok önemli bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Malplerden Meksikaya, Dominikten Antiguaya dünyanın en iyi resort otellerinin misafir oylarına göre sıralandığı 2014 Travelers Choice ödüllerinde, ilk defa bir Türk işletmesi dünyanın en iyi 10 oteli arasına girmeyi başardı.


Misafir memnuniyeti ve Türk konukseverliğini en iyi şekilde temsil etmeyi ilke edinen Rixos Otelleri, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Yıldırım: 


“Rixos otelleri olarak, amacımız Türk kültür ve değerlerini en mükemmel şekilde sunmak, Trip Advisor ödülüyle taçlandırıldı. Otellerimiz tüm dünyada, turizmin şampiyonlar liginde mücadele ediyor. Rixos Sharm El Sheikh’in konaklayan misafirlerin değerlendirmeleri sonucunda, dünyanın en iyi 10 oteli arasına girmesi bizim için büyük gururdur.Hedefimiz diğer otellerimizin de bu listelerde üst sıralarda yer almasını sağlamak. Seyahat değerlendirmesi yapılan birçok organizasyon grubumuzu ödüle layık görüyor, bu bizim için büyük gurur ve yaptığımız işin doğruluğunun göstergesi. Ancak dünyanın en büyük ve güvenilir seyahat değerlendirme kurumu olan Trip Advisor’dan ilk kez bir Türk oteli için böyle bir karar çıkmış olması çok önemlidir. Rixos’un deneyim üreten, yönetici yetiştiren ve sektörü şekillendiren aktörlerinden biri haline geldiği bir kez daha tescillenmiştir." dedi.Dünyanın en büyük ve güvenilir seyahat sitesi Trip Advisor 45 ülkede, 4.9 milyonun üzerinde konaklama yeri, restoran ve gezi yerini kapsıyor. Söz konusu otellerde konaklayan misafirlerin yorum ve görüşleri doğrultusunda, otellere dair bir puanlama yapılıyor. Trip Advisor çatısı altında değerlendirilen bu otellere aylık 340 milyona yaklaşan tekil ziyaretçi gelirken, 225 milyondan fazla yorum ve görüş yer buluyor.  


Rixos Sharm El Sheikh dünyanın en iyi 10 resort oteli arasına girdi!


Şehir otelciliğinden deniz turizmine kültür turizminden kayak turizmine tüm alanlarda hizmet veren Rixos Otelleri, dünyaca ünlü gezi sitesi Trip Advisor tarafından dünyanın en iyi 10 oteli arasında gösterilerek bu klasmanda adı geçen ilk Türk oteli oldu. Dünya