Rönesans İnşaat Comcity Projesi'ni Başbakan Medvedev'e anlattı!

Rönesans İnşaat Comcity Projesi'ni Başbakan Medvedev'e anlattı! Rönesans İnşaat Comcity Projesi'ni Başbakan Medvedev'e anlattı!

Rönesans Holding, Moskova'da yeni yaşam merkezi olarak adlandırılan Comcity'ye iş ve ticaret merkezi kuruyor. Rönesans İnşaat, Moskova'daki Comcity Projesi'ni 2'nci yılında Başbakan Medvedev'e anlattı. İlk bölüm iki yılda tamamlandı.
Rönesans İnşaat, Moskova'daki Comcity Projesi'ni 2'nci yılında Başbakan Medvedev'e anlattı. İlk bölüm iki yılda tamamlandı


Rönesans Holding, Rusya'nın başkenti Moskova'da yeni yaşam merkezi olarak adlandırılan Comcity'ye iş ve ticaret merkezi kuruyor. Dünyanın en büyüklerinden olması planlanan Comcity Projesi'ne Putin yönetimi de büyük ilgi gösteriyor. Öyle ki Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev şantiyeyi yerinde denetledi. Şantiyeye Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin'le gelen Medvedev, Rönesans İnşaat Rusya CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Düzyol'dan bilgi aldı. Düzyol 4 aşamadan oluşan projenin, 196 bin metrekarelik ilk bölümünün 2 yılda tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Düzyol, "Rönesans olarak Moskova bölgesinde, Comcity projesinin yanı sıra, 12 ayrı projemiz var. Moskova Uluslararası İş Merkezi'nde yaptığımız iki farklı kule yatırımımız ise son hızla devam ediyor. Rönesans Holding'in kendi yatırımı olan bu proje, 1.3 milyar dolara mal olacak" dedi. 


Sabah