Rose Marine konutlarında ‘İstanbul'da 4 mevsim tatil'

Rose Marine konutlarında ‘İstanbul'da 4 mevsim tatil'

Gül Yapı'nın Rose Marine konutları ‘İstanbul'da 4 mevsim tatil' sloganıyla satışa sunuldu.Gül Yapı'nın Aralık 2007'de tamamlanan ve satışa sunulan İstanbul Sinanoba'daki Rose Marine konutlarında, 48 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Denize sıfır konumu, plajı, manzarası, güvenlik anlayışı ve sosyal olanaklara sahip olan Rose Marine, 44 bin metrekarelik bir alan üzerinde 20 blok, 7 farklı tip ve büyüklükte daireden oluşuyor.

Rose Marine, 200 metrelik plajı ve özel iskelesi, 2 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, açık havada jakuzi, hidromasaj havuzu, tenis kortları, futbol sahası, fitness center, sauna, türk hamamı, 24 saat güvenlik hizmeti, radye jeneral temel sistemi gibi detaylarla konforlu bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Rose Marine'de, yeşil alanlar, mavi havuzlar ve deniz manzarasının yanı sıra 10 bin metrekarelik alışveriş merkezi de dikkat çekiyor.

Pelican Hill, Vista Rezidanze, Flyınn AVM, Capacity AVM, Metroport ve Skyport gibi projeleri gerçekleştiren Gül Yapı'nın yeni projesi Rose Marine, sinema, mağazalar, kuaför, güzellik salonları, hipermarket, restoran, kafeler ve kapalı otopark alanlarına da sahip.

Tel: 0 212 863 94 04
Web: www.rosemarine.com.tr